- HAMA

Цена
€2 10 / 4 11 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Рамка ClipFix със стъкло
Размер на снимката: 10 x 15 cм
Размер на рамката: 15 x 21 cм
За окачване на стена
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Рамка ClipFix със стъкло
Размер на снимката: 10 x 15 cм
Размер на рамката: 15 x 21 cм
За окачване на стена
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип рамка | За стена |
| Тип рамка | За стена |
| Употреба за | Една снимка |
| Употреба за | Една снимка |
| Материал | Стъкло |
| Материал | Стъкло |
| Тегло | 0.20кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Размер на снимката | 15 x 21 см |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Монтаж | Стенна и настолна |
| Брой снимки (count) | 1 |
| Стил | Модерен |
| Ориентация | Двете |
| Дигитална рамка | Не |
| Тип стъкло | Истинско стъкло |
| Тегло | 0.20кг |
Рамка за снимки ClipFix със стъкло, 15 х 21 см, 63008
Покажете любимите си спомени с рамката HAMA ClipFix, която съчетава елегантен дизайн и защита от истинско стъкло. Лесният механизъм ClipFix позволява бърза смяна на снимките, идеална за дома или офиса.
Ключови Предимства
- Лесна смяна на снимки — Системата ClipFix ви позволява да смените снимката за секунди без инструменти.
- Защита от истинско стъкло — Прозрачното стъкло предпазва снимката от прах и я показва ясно.
- Универсална ориентация — Може да се монтира хоризонтално или вертикално според вашето пространство.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на снимката | 15 x 21 см |
| Материал | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Монтаж | Стенна и настолна |
| Брой снимки | 1 |
| Стил | Модерен |
| Ориентация | Двете |
| Дигитална рамка | Не |
| Тип стъкло | Истинско стъкло |
Какво има в кутията
- Рамка за снимки със стъкло
- Комплект за стенен монтаж
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





